Pēcapstrāde

Pēcapstrāde ir svarīgs posms tipogrāfijas procesos. Tiek veiktas dažādas darbības, lai pabeigtu drukas produktus un nodrošinātu to kvalitāti un atbilstību. Veicam dažāda veida pēcapstrādi drukas darbiem, nodrošināsim: locīšanu, līmēšanu, laminēšanu, karstspiedi, dobspiedi, bigošanu, UV laku, izciršanu, skavošanu, spirāļošanu, plēvošanu, numerāciju, caurumu urbšanu, kniedēšanu un rokdarbus, bez kuriem bieži vien neiztikt. Pēcapstrādei ir būtiska nozīme, jo tiek veiktas pēdējās apstrādes darbības pēc drukas procesa, lai pilnveidotu un pabeigtu drukas produktus. Šīs darbības ietver vairākas svarīgas funkcijas:

  1. Pēcapstrāde ietver dažādas apstrādes darbības, piemēram, griešanu, laminēšanu, salīmēšanu, rievu veidošanu, perforēšanu vai skavošanu. Šīs darbības tiek veiktas, lai panāktu pareizu izmēru, formu, izskatu un izturību, padarot drukas produktus gatavus lietošanai.
  2. Pirms produkti tiek nodoti klientam, tiek veikta kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu, ka galīgais rezultāts atbilst kvalitātes standartiem un klienta prasībām.
  3. Pēcapstrāde ietver arī pakošanas procesu, lai aizsargātu drukas produktus, saglabātu to kvalitāti un nodrošinātu kvalitatīvu piegādi.

Interesē tipogrāfijas pakalpojumi?

Rakstiet, un mēs atradīsim labāko risinājumu!
© 2023 Zemgus. Visas tiesības aizsargātas
Privātuma politika