Par Zemgus

Zemgus komandas pieredze, izglītība un kompetence nodrošina izcilu rezultātu katrā projektā. Tipogrāfijas reputācija balstās uz izcilu servisu un drukas darbu kvalitāti.

Mūsu komanda

Vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas?

Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies!

Zemgus izaugsme

2000

Dibināšana un pirmās iespiedmašīnas iegāde

2002

Divkrāsu iespiedmašīnas iegāde

2004

Četrkrāsu iespiedmašīnas iegāde

2010

Pieckrāsu iespiedmašīnas iegāde

2014

Seškrāsu iespiedmašīnas iegāde
Ieguldījums - €1 milj.

2020

Ieguldījums - €0,5 milj.

2021

Ieguldījums - €0,3 milj. 

2023

Plānotais ieguldījums - €1,8 milj.

Ilgtspējība

Realizējot klientu uzticētos projektus, izvēlamies ilgtspējīgus risinājumus,  vēršot lielu uzmanību uz vides aizsardzību un sociālo atbildību. Mūsu galvenie principi:
  • Vides aizsardzība: aktīvi strādājam, lai samazinātu ražošanas un loģistikas ietekmi uz vidi. Izmantojot atjaunojamos resursus, cenšamies samazināt enerģijas patēriņu un emisijas, kā arī veicam atkritumu pārvaldību.
  • Sociālā atbildība: uzskatām, ka mūsu darbībai jāsniedz labums gan mūsu darbiniekiem, gan kopienām un visai sabiedrībai. Lielu uzmanību pievēršam taisnīgu darba apstākļu nodrošināšanai un darbinieku labklājības veicināšanai.
  • Ekonomikas ilgtspēja: ievērojam un atbalstām godīgas uzņēmējdarbības prakses. Mūsu mērķis ir radīt ilgstošu vērtību, apmierinot klientu vajadzības, nodrošinot uzņēmuma izaugsmi un veicinot ekonomikas attīstību.

ISO 9001

Sertifikāts ir starptautisks standarts kvalitātes vadībai. Tas apliecina, ka uzņēmums ievēro kvalitātes sistēmas prasības, nodrošina klientu apmierinātību un veic pastāvīgu uzlabošanu. Sertifikāts ir pazīstams un izmantojams dažādās nozarēs visā pasaulē.

Zaļā josta

EKO zīme „Zaļā josta” norāda, ka uzņēmums izprot brīvprātīgās izlietotā iepakojuma vai videi kaitīgo preču apsaimniekošanas nozīmi dabas resursu un apkārtējās vides saglabāšanā, kā arī jūtas atbildīgs par savā darbības procesā radītā iepakojuma vai videi kaitīgo preču potenciālo kaitējumu apkārtējai videi.

FSC

FSC (Forest Stewardship Council) sertifikāts ir atzīts marķējums, kas apliecina, ka koksnes vai koka produkti ir iegūti no ilgtspējīgi pārvaldītām mežu platībām. Tas veicina atbildīgu mežu resursu izmantošanu, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un sociālo labklājību. FSC sertifikāts apliecina izcelsmi, un to iegūst, ievērojot stingras standartu prasības. Sertificēti produkti ļauj patērētājiem izvēlēties ilgtspējīgus koka materiālus.

Intervijas

Zemgus valdes priekšsēdētājs Ervīns Lasmanis dalās ar aktualitātēm poligrāfijas nozarē:

Atsauksmes

Neste Latvija ar Zemgus Poligrāfija Serviss sadarbojas jau daudzu gadu garumā. Uzņēmumu raksturo augsts profesionalitātes līmenis, atbildība, termiņu ievērošana un iedziļināšanās klienta vajadzībās. Pārliecinoši varu ieteikt Zemgus Poligrāfijas servisu kā uzticamu partneri.
- Neste Latvija
Sadarbība ar Zemgus ilgst jau 20 gadus! Šo gadu laikā darbi tiek veikti kvalitatīvi un norunātajos termiņos, ja vajadzēja vakar- ir elestīgi un pretīmnākoši. Komunikācija ir viegla un spēj ātri reaģēt dažādās situācijās. Iesakam Zemgus pakalpojumus arī citiem. Uz sadarbību arī nākamajos 20!
- Tukuma Piens
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas sadarbība ar SIA Zemgus LB ilgst jau 6 gadus. Veicam pasūtījumus visa veida drukas materiāliem, uzlīmēm, baneriem, utt. Brīnišķīga klientu apkalpošana un darbu kvalitāte. Zemgus LB vienmēr izdarīs visu iespējamo un neiespējamo, lai klienta vēlmes tiktu izpildītas noteiktajā laikā un kvalitātē. Esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību un ceram turpināt to vēl ilgi.
- BKUS - Bērnu klīniskā universitātes slimnīca
© 2023 Zemgus. Visas tiesības aizsargātas
Privātuma politika