Druka

Mēs nodrošināsim ofseta, digitālo, lielformāta un digitālo ruļļu druku. Lai izvēlētos pareizo drukas tehnoloģiju, Jums būtu jāņem vērā dažādi svarīgi aspekti. Šeit pāris svarīgākie:

 1. Izvēles nolūks. Kādus mērķus vēlaties sasniegt? Nepieciešama vienkārša teksta drukai vai augsta kvalitāte un detalizācija attēlā? Kādu vēlaties redzēt gala produktu? Kā locītu bukletu vai spirāļotu sējumu?
 2. Materiāla veids un pēcapstrāde. Uz kāda materiāla vēlaties drukāt un kādu pēcapstrādi plānojat – locīšana, zeltspiede, UV laka, līmēšana vai skavošana?
 3. Tirāža un budžets. Ja nepieciešami lieli apjomi (ap 500,1000 un vairāk), tad ofseta druka būs ekonomiski izdevīgāka, taču, ja nepieciešama personalizācija vai izdrukāt mazus apjomus (kaut vienu) labākā izvēle ir digitālā druka. Mūsu darbinieki ar savām zināšanām un pieredzi palīdzēs atrast labāko risinājumu Jūsu produktam.
 • Ofseta druka nodrošina augstu kvalitāti un precīzu attēlu detalizāciju. Tā ir viena no visizplatītākajām un tradicionālajām drukas tehnikām. Šī drukas metode ir labi pielāgojama dažādiem papīra un drukas materiālu veidiem, ļaujot iegūt augstas kvalitātes rezultātus. Paredzēta, lai drukātu plašu produktu klāstu, piemēram, bukletus, grāmatas, žurnālus, brošūras, plakātus un citus izstrādājumus.
  Ofseta drukā izmanto metāla plāksnes ar attēlu un tekstu, kuras ar krāsu tiek pārnestas uz gumijas cilindriem, kuri savukārt pārnes attēlu uz materiāla. Tā spēj drukāt plašu krāsu diapazonu un nodrošina vienmērīgu krāsu pāreju. Šī metode ir efektīva lielu tirāžu drukāšanai.
 • Digitālā druka. Šis drukas veids ir atbilstošākais situācijās, kad nepieciešama ātra, personalizēta un kvalitatīva druka mazās tirāžās. Digitālajā drukā fails tiek pārsūtīts uz drukas ierīci, piemēram, printeri vai digitālo drukas iekārtu, kas pārnes attēlu uz papīru vai citu drukas materiālu.
 • Ruļļu uzlīmju druka. Ruļļu uzlīmju druka ir drukas tehnoloģija, kas tiek izmantota, lai drukātu uzlīmes un etiķetes. Šī metode ir ātra, efektīva un ekonomiska metode, lai drukātu lielu skaitu uzlīmju, nodrošinot kvalitatīvus rezultātus. Tā ir īpaši piemērota gadījumos, kad nepieciešams drukāt uzlīmes masveida vai lielos daudzumos.
  Ruļļu uzlīmju druka darbojas izmantojot uzlīmju drukas mašīnu, kurā ir papīra rullis. Uzlīmes dizains no drukas mašīnas tiek pārnests uz materiālu. Pēc tam gatavās uzlīmes uz pēcapstrādes iekārtas tiek izcirstas, sagrieztas un sagatavotas izmantošanai.
 • Lielformāta druka  ir specializēta drukas tehnoloģija, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti drukājot uz lielām plakātu, reklāmu, banneru vai citu lielu formātu materiālu virsmām. Lielformāta druka tiek plaši izmantota reklāmas nozarē, lai drukātu plakātus, bannerus, roll up, auto reklāmas un citus lielus formātus. Tas nodrošina iespēju radīt vizuāli pievilcīgus un uzkrītošus materiālus, kas var piesaistīt uzmanību un veicināt zīmolu vai produktu atpazīstamību.
  Lielformāta drukas iekārta, kas pazīstama arī kā plakātu drukas mašīna vai ploteris, ir aprīkota ar lielu drukas galvu, kas pārvietojas gar materiāla virsmu un tieši drukā uz tās. Šīs mašīnas ir spējīgas drukāt uz dažādiem materiāliem, piemēram, papīra, auduma, vinila, plēves un citiem.

Interesē tipogrāfijas pakalpojumi?

Rakstiet, un mēs atradīsim labāko risinājumu!
© 2023 Zemgus. Visas tiesības aizsargātas
Privātuma politika